
5 November NYC marathon voor stichting Kibandango
Donation protected
Hierbij een korte omschrijving van de stichting waarvoor ik (Thomas Mes) op 5 november 2023 de New York City marathon ga lopen. Ik zou het erg waarderen als jullie zouden doneren en delen met andere
Doelstelling:
Het verwerven van vermogen ten behoeve van het realiseren van concrete hulp en financiële ondersteuning van ontwikkelingsprojecten in Zuidoost-Kenia, met name in de regio Kibandaongo.
Visie:
Het Medisch centrum in Kibandaongo, Kenia, financieel en materieel zo te ondersteunen dat het Medisch centrum op een doelmatige, kwalitatieve en hygiënische wijze gerund kan worden, in de breedst mogelijke zin. En dat voor alle mensen in het gebied Kibandaongo de medische voorzieningen bereikbaar zijn. Tevens de bevolking van Kibandaongo e.o. ondersteunen bij noodzakelijke voorzieningen op arbeidsmatig en educatief gebied zodat de kwaliteit van leven verbetert.
Met het uiteindelijk doel dat wij ons kunnen terugtrekken en er een goede basis is gevormd waarop de bevolking zelfstandig verder kan ontwikkelen. Met haar doelstelling beoogt de instelling het algemeen belang te dienen.
Organizer
Thomas Mes
Organizer