
Sponsor mij tijdens de 538 ochtendrun
Donation protected
Zaterdag 16 maart loop ik met vriend Jeroen mee voor de 538 ochtendrun om Sponsorloper Jeroen te steunen en zoveel mogelijk geld op te halen voor het Prinses Maxima centrum.
Alle beetjes helpen mee, dus doe een (kleine) bijdrage en laten we met elkaar zoveel mogelijk geld ophalen!
_______________
De 538 Ochtendshow organiseert voor Jeroen op zaterdag 16 maart om 10:00 uur ’s ochtends een sponsorloop in het Olympisch Stadion in Amsterdam. Sponsorloper Jeroen maakt in 2023 grote indruk op De 538 Ochtendshow met een actie die hij is gestart op 24 maart 2023: Jeroen rent al 315 dagen elke dag gemiddeld 10 kilometer hard om geld in te zamelen voor het Prinses Máxima Centrum voor kinderoncologie, het onderzoeksziekenhuis in Utrecht waar alle kinderen met kanker in Nederland behandeld worden. Zijn motivatie komt voort uit het verlies van zijn zoontje Kasper, die na ruim 1.000 behandeldagen overleed aan een hersentumor. Inmiddels heeft Jeroen al ruim € 680.000 opgehaald met zijn actie. Om Jeroen op weg te helpen naar een miljoen, organiseren Tim, Rick, Niels en Florentien De 538 Ochtendrun.
Tim, Rick, Niels en Florentien van de ochtendshow van radio 538 zullen natuurlijk aanwezig zijn om live vanaf het evenement een uitzending te maken. BN’ers, artiesten en andere vrienden van de show zijn aanwezig om mee te lopen of bekertjes water uit te delen. Er is plek voor 538 deelnemers die zich voor € 538,- kunnen inschrijven en 5.38 km hardlopen. De gehele opbrengst wordt gedoneerd aan Jeroens actie voor het Prinses Máxima Centrum.
MÁXIMAAL BEWEGEN
Al het geld dat vanaf nu wordt opgehaald, gaat naar het Máximaal Bewegen programma van het Prinses Máxima Centrum. Dit is een essentieel programma gericht op een sneller en beter herstel van kinderen met kanker door voldoende beweging. Ook zorgt het voor een verlaging van stress bij kinderen, ouders, broers en zussen tijdens het behandelproces door afleiding met sport.
Beweging is niet alleen van positieve invloed op de kwaliteit van leven, maar het is ook van groot belang voor een voorspoedig behandelproces en minder late effecten. Iedere dag wordt in het Máxima een bewegingsprogramma aangeboden voor verschillende leeftijden en op maat. Dat gebeurt in de sportzaal, de bewegingstuin en op de ouder-kind-kamers. Denk aan baby gym, peuter- en kleutergym, tienersport, bootcamp voor kinderen en ouders, yoga voor ouders en kinderen, maar ook evenementen als sportclinics en sportdagen.
DONEREN
Om het programma aan te kunnen bieden, heeft het Prinses Máxima Centrum jaarlijks €175.000,- nodig. Het Máximaal Bewegen programma valt buiten de verzekerde zorg. Het Máxima is daarom volledig afhankelijk van donaties om het Máximaal Bewegen programma aan te kunnen bieden. Wat zou het fantastisch zijn als wij samen, door zelf in beweging te komen tijdens De Ochtendrun op 16 maart, een jaar lang het Máximaal Bewegen programma kunnen realiseren voor de kinderen en hun families in het Prinses Máxima Centrum!
Naast het inschrijfgeld, dat ik uiteraard zelf doneer, wil ik graag nog éxtra geld ophalen voor het Prinses Máxima Centrum. Alle donaties zijn welkom; mijn streefdoel is 5380 euro! De gehele opbrengst wordt gedoneerd aan Jeroens actie voor het Prinses Máxima Centrum.
Iedere euro helpt, dus ook kleine donaties zijn van harte welkom. Dus wil jij nog een steentje bijdragen aan deze geweldige actie? Doneer dan een zelfgekozen bedrag via onderstaande knop.
Organizer

Bas Bobeldijk
Organizer