Main fundraiser photo

Kosten onderzoeken en operatie voor Nola

Donation protected
Hallo allemaal,

Na een tijd erover na te hebben gedacht en andere manieren proberen te vinden toch maar besloten om het zo te proberen..

Mijn lieve hond Nola (7 jaar) is ziek (spondylose/hernia, en verliest al lange tijd bloed) ze zijn nu bezig met onderzoeken om te achterhalen waar dit vandaan komt..

We zijn intussen doorverwezen naar een gespecialiseerde kliniek en daar geven ze aan dat het waarschijnlijk met de juiste onderzoeken en behandelingen goed kan komen/ze gaan uit van evt goedaardige tumor. Ook de hernia kan nu door middel van medicatie en evt straks door een operatie verholpen worden waardoor ze hopelijk nog wat jaren bij me kan zijn ❤️

Aangezien ik een uitkering heb en de kosten van de onderzoeken ontzettend duur zijn en waarschijnlijk niet te betalen vanwege mijn uitkering en weinig spaargeld deze oproep

Mijn hond is mijn alles. Toen ze 7 jaar geleden bij me kwam was ik erg depressief en had veel angstklachten.
Door haar ging het beter met me en samen hebben we veel meegemaakt.
Voor mij is Nola een hulphond.

Inmiddels gaat het redelijk goed met me en ik zou er niet aan moeten denken haar te verliezen puur omdat ik het geld niet heb om haar behandelingen te kunnen betalen.

Ik doe dit niet snel maar dacht misschien willen mensen helpen, het hoeft niet veel te zijn, alle beetjes helpen.

Ik zou jullie heel erg dankbaar zijn!!

Deel alsjeblieft dit bericht..

Alvast hartelijk bedankt,

Ook namens Nola

Liefs, Marisca.

Organizer

Marisca Poppe
Organizer

Your easy, powerful, and trusted home for help

  • Easy

    Donate quickly and easily

  • Powerful

    Send help right to the people and causes you care about

  • Trusted

    Your donation is protected by the GoFundMe Giving Guarantee