Main fundraiser photo

Werkklimaat jeugdbescherming

Donation protected
Binnen mijn werk als jeugdbeschermer zie ik mijzelf als een hard werkende, zeer loyale, analytische en zelfstandige professional. De afgelopen 10 jaar ontving ik dan ook positieve en opbouwende feedback over mijn functioneren.

Los hiervan én tot mijn schrik is dit in een periode van enkele maanden door omstandigheden veranderd. Op dit moment stelt mijn werkgever tot mijn spijt een arbeidsconflict vast. Ik ben hoe hard ik het ook heb geprobeerd, niet bij machte geweest om dit te voorkomen. Het laatste woord hierover is aan de rechter waar ik met spanning op wacht. Uitspraak 6 mei 2025.

Uiteraard zou ik hier meer over kunnen zeggen maar de advocaat van mijn werkgever vraagt om dit niet te doen. Daarom wil op dit moment verder niet op de situatie in gaan.

Ik wacht de uitspraak af en afhankelijk van de inhoud kan ik er mogelijk meer uitleg over geven. Hoger beroep kan een optie zijn. Aangezien er al veel kosten door mij zijn gemaakt is financiële steun nog altijd welkom.
Donate

Donations 

    Donate

    Organizer

    Johanna Bosman
    Organizer
    Dordrecht

    Your easy, powerful, and trusted home for help

    • Easy

      Donate quickly and easily

    • Powerful

      Send help right to the people and causes you care about

    • Trusted

      Your donation is protected by the GoFundMe Giving Guarantee