Main fundraiser photo

Schoolproject in Spanje

Donation protected
Hallo! Mijn naam is Stella (15 jaar), ik ben bezig met een crowd-funding te organiseren voor een schoolproject ( en ons gezin).
 
Ons plan is namelijk om van 18 April tot 10 Mei naar Spanje te gaan voor een opdracht van school van mijn zus en mij.
Mijn zusje Madelief (13 jaar) en ik zitten op Xplore-Agora in Amsterdam (www.xplore.nl), daar zitten we op een school waar wij kunnen leren op een manier die bij ons past, en het onder andere heel erg stimuleert om te leren door te ervaren. Wij werken daar met challenges (projecten) Wij willen een aantal challenges combineren met een reis naar Spanje met onze ouders. Ik ga samen met mijn vader ons verhaal vertellen in een roadmovie. Daarnaast wil ik verschillende fotografie stijlen en de taal leren.
 
Dus we gaan voor school, maar daarnaast ook voor wat ademruimte in ons gezin.
Door allerlei privé redenen van een opeenstapeling van ziektes, overlijden in onze familie en het lastige systeem op een reguliere school is er jaren geen rust en mogelijkheid voor het buitenland geweest en toen die leek te komen kwam Corona en kwam er geen geld meer binnen. Mijn ouders zijn creatieve zzp-ers zijn en vielen net buiten alle regelingen.  Mijn vader zit ook thuis zit met een burn-out, wat het ook niet altijd makkelijker maakt voor het hele gezin.
Ik gun ons dus ook heel erg de rust om even de deur uit te kunnen. Nu heb ik de kans om schoolprojecten in het buitenland te doen waar iedereen mee kan en dan zou het financieel weer niet kunnen.
Ik probeer het nu alsnog te laten lukken door middel van ruilen, delen, en sponsors zoeken.
Ik hoop dan ook dat ik via deze manier wat geld op kan halen voor dit doel dat ik zo graag zou behalen. 
 
Wij zijn een gezin dat thuis zo duurzaam mogelijk leeft en probeert zo min mogelijk te consumeren of nieuw te kopen en dit willen we het liefst ook met onze reis doen, dit is een deel van mijn challenge.
Ik ben nieuwsgierig hoe duurzaam het land van massatoerisme sustainable te bezoeken is met een beperkt budget.
We willen dan dus het liefst niet vliegen, ook al is dat het goedkoopst.
 
We hebben ondertussen al een huis kunnen regelen waar we gratis in kunnen, via de site Homeexchange. We moeten vooral eigenlijk nu nog een busje regelen, waarmee we op pad kunnen voor de roadmovie en waar we in kunnen overnachten op de weg daarheen. Het liefst huren we een electrisch busje om onze footprint zo klein mogelijk te maken, dus ook zo vriendelijk mogelijk voor het milieu, maar dat geld hebben we helaas niet. Volgende week hebben we een gesprek kunnen regelen met een elektrische busleverancier, hopelijk willen zij ook een deel sponsoren. Zo hoop ik via verschillende manieren het toch te laten lukken.
 
We gaan onze challenge voor school o.a. doen terwijl wij in Spanje zijn. Maar daar zijn we ook nu al mee bezig, als vooronderzoek. Ik wil persoonlijk graag meer leren over fotografie en film, want daar wil ik later misschien wel iets mee doen.
 
Mijn zusje Madelief is een enorme dierenliefhebber en doet een onderzoek naar de zwerfdieren daar en wil kijken of ze iets kan betekenen voor de zwerfhonden en katten daar op straat en wil daarbij kijken of ze vrijwilligers werk kan doen in een asiel daar in de buurt.
Daarnaast hopen we onderweg natuurlijk ook de Franse,  Spaanse en Engelse taal te gebruiken en daardoor te leren.
 
 
Onze uitdagingen zijn
 
• Sustainable reizen zonder groot budget
• Zo min mogelijk verpakkingen gebruiken, maar ook vegetarisch en ook nog glutenvrij ( want mijn zusje heeft Coeliakie)
• De basis van de taal leren door je te omgeven met lokale bevolking
• Ter plekke proberen voor een goed doel wat geld te verdienen met onze passies (muziek maken, zingen, tekenen).
• Met kleine bus, pubers( en een hond), dat is de grootste uitdaging in mijn moeders woorden ;-)
 
Wie helpt mij mee deze challenge te realiseren?
Donate

Donations 

  • Ilma B
    • €15
    • 3 yrs
  • Anonymous
    • €15
    • 3 yrs
  • Leonie Mooren
    • €100
    • 3 yrs
  • Anonymous
    • €70
    • 3 yrs
  • Bo R
    • €10
    • 3 yrs
Donate

Organiser

Stella Leloux
Organiser
Haarlem

Your easy, powerful and trusted home for help

  • Easy

    Donate quickly and easily

  • Powerful

    Send help directly to the people and causes you care about

  • Trusted

    Your donation is protected by the GoFundMe Giving Guarantee